icon
icon
icon
icon
0

Rębak do gałęzi

Jeżeli posiadamy ogród, prowadzimy tartak, czy zarówno zajmujemy się wyrębem drzew w lasach warto sięgnąć z maszyn, które rozdrabniają pocięte drewno na jeszcze mniejsze kawałki.

Jeżeli chcemy prędko posprzątać gałęzie w ogrodzie, czy zarówno pozbyć się towarów powstających w związku z pracą stolarską warto postawić na dzisiejsze rębaki. Urządzenia rozdrabniają wyroby na części o obwodzie kilku centymetrów.

W istocie pocięte drewno może być wykorzystane jako materiał energetyczny np. do ogrzewania pomieszczeń. Systemy zasilane spalinowo, jak zarówno elektrycznie zapewniają idealną wydajność, i mobilność. Możemy podłączyć rozdrabniacz do ciągnika, aby szybciej jak również sprawniej uporządkować gałęzie z drzew, czy zarówno żywopłotów.

Dostawcy oferują trzy typy rozdrabniaczy. Oprócz rębaków bębnowych, zdołamy sięgnąć z maszyn tarczowych, jak również śrubowych. Systemy przyśpieszają pracę, zapewniają niskie zużycie paliwa, oraz są proste w użytku. Mogą z nich korzystać zarówno profesjonalni pracownicy tartaków oraz zakładów stolarskich, jak zarówno prywatni klienci, którzy mogą uporządkować swoją działkę, czy zarówno przydomowy ogródek.

Chcąc pozbyć się gałęzi po wycince lasów, czy zarówno innego typu wyrobów warto już teraz zamówić jeden z modeli rozdrabniaczy. Przetworzone drewno będzie mogło nam posłużyć jako materiał opałowy o wyśmienitych parametrach. Rębaki do drewna mają szerokie zastosowanie, działają na wysokich obrotach, zapewniają pełne bezpieczeństwo podczas prowadzonych prac. Stacjonarne lub mobilne dają ładne możliwości.